Posty dla tagu: "Rafał Piszczek"

Szwankowała skuteczność

/ 27 listopada 2011 20:42

Zwycięstwo, remis, a teraz porażka. Tak przedstawia się bilans meczów Akademii Futsal Tarnów w 2 Polskiej Lidze Futsalu. „Akademicy” musieli dzisiaj uznać wyższość rywala – KS Górala Tryńcza, który był zdecydowanie skuteczniejszy od tarnowian i rozbił ich aż 8:4 (2:1).

Tylko remis z Polbudem/Piast NJ

/ 27 lutego 2011 11:39

AF MPEC Tarnów po podziale punktów z wyżej notowanym zespołem – Polbudem/Piast NJ może odczuwać lekki niedosyt, bowiem to „Akademicy” mimo znaczących osłabień byli drużyną lepiej zorganizowaną na boisku. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. Warto odnotować obroniony krótki karny przez

Skuteczny finisz Akademii Futsal Tarnów !

/ 20 lutego 2011 15:37

Cele jakie postawiła przed sobą Akademia Futsal Tarnów zostały w pełni zrealizowane. Wczorajsze zwycięstwo tarnowian w ostatnim, mieleckim Grand Prix sprawiło, że to „Akademicy” a nie UKS Sprinter Kłaj zostali Młodzieżowymi Mistrzami Małopolski i Podkarpacia 2011 i przypieczętowali awans do

Akademia wygrywa tarnowskie Grand Prix !

/ 12 grudnia 2010 14:06

Akademia Futsal Tarnów po bardzo dobrej grze wygrywa Grand Prix w Tarnowie – pierwszy etap Eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-18 w Futsalu. Tarnowianie rozbili Heiro Rzeszów (7:3) i KS Fair Play Mielec (7:2) a także zremisowali z UKS Sprinter

Panorama GSM za silna dla AFT

/ 10 grudnia 2010 15:24

Mecz pomiędzy 2 a 3 drużyną dostarczył nam sporo emocji. Z tej szlagierowej potyczki zwycięsko wyszli niestety nasi rywale, spychając AFT MPEC na 5 miejsce 2 Tarnowskiej Lidze Futsalu. Między słupki po dłuższej przerwie powrócił Rafał Piszczek (na zdj.). Początek

Tenisista w kadrze na Panoramę GSM

/ 8 grudnia 2010 11:43

Dnia 9 grudnia o godz. 18:30 w Hali widowiskowo-sportowej „Jaskółka” w Tarnowie – Mościcach dojdzie do najciekawszego spotkania w ramach 7 kolejki 2 Pawłowski Sport Tarnowskiej Ligi Futsalu. AFT MPEC Tarnów podejmować będzie Panoramę GSM, która dość długo utrzymywała się