Posty dla tagu: "Dawid Palej"

Mocne zakończenie sezonu!

/ 8 kwietnia 2011 19:07

AF MPEC Tarnów w ramach ostatniej kolejki 2 Pawłowski Sport Tarnowskiej Ligi Futsalu rozbiła drużynę Leskiw aż 8:1, z którą bezpośrednio walczyła o bezpieczne miejsce w tabeli. Wszystkie bramki padły dopiero w drugiej odsłonie tego spotkania ! Na listę strzelców

Kapitan w roli bramkarza

/ 1 kwietnia 2011 17:58

W przedostatniej kolejce 2 Pawłowski Sport Tarnowskiej Ligi Futsalu mocno osłabiona kadrowo AF MPEC Tarnów zremisowała z Wro-Maxem 4:4, prowadząc do przerwy 4:0 ! Całe spotkanie w bramce z konieczności rozegrał kapitan „Akademików” – Marcin Gruszka i nie jest to

Zwycięstwo MAGNUM Okna i Drzwi na zakończenie TFC 2011

/ 9 lutego 2011 15:56

Trzecia edycja Tarnów Futsal Cup – projekt finansowany przez Urząd Miasta Tarnowa, dobiegła końca. W ostatnim dniu zmagań, w kategorii U-18 zwycięża drużyna MAGNUM Okna i Drzwi, wyprzedzając Kadrę Borzęcina i Akademię Futsal Tarnów, która z konieczności wystawiła część zawodników

Jeszcze nie tym razem…

/ 15 stycznia 2011 10:25

AF MPEC Tarnów nie może wrócić na „właściwe tory”. Po dobrym początku nastał gorszy okres. Czub tabeli zaczął się oddalać z meczu na mecz. Podobnie było w czwartek, kiedy to „Akademicy” ulegli przedostatniej ekipie w tabeli – Leskiw 3:6. Bramki

Kolejna porażka w Tarnowskiej Lidze Futsalu

/ 8 stycznia 2011 08:09

Po obiecującym początku sezonu, AF MPEC Tarnów nie może wrócić na właściwe tory. Czwartkowa porażka z Wro-Maxem (2:7) była już piątą z rzędu. Na listę strzelców wpisali się: Dawid Palej oraz Piotr Marszałek (zdj.). Do zakończenia rundy pozostały dwie kolejki,

Trzecia porażka z rzędu w TLF

/ 17 grudnia 2010 13:53

Początek grudnia nie jest najlepszy dla AFT MPEC Tarnów. „Akademicy” ponieśli trzecią porażkę z rząd, ulegając Kapro Azoty 2:5. Taki rezultat sprawił, że AFT MPEC spada na 6 miejsce w tabeli 2 Tarnowskiej Ligi Futsalu. Po pierwszej połowie to rywale

Panorama GSM za silna dla AFT

/ 10 grudnia 2010 15:24

Mecz pomiędzy 2 a 3 drużyną dostarczył nam sporo emocji. Z tej szlagierowej potyczki zwycięsko wyszli niestety nasi rywale, spychając AFT MPEC na 5 miejsce 2 Tarnowskiej Lidze Futsalu. Między słupki po dłuższej przerwie powrócił Rafał Piszczek (na zdj.). Początek