Posty dla tagu: "2 TLF"

Mocne zakończenie sezonu!

/ 8 kwietnia 2011 19:07

AF MPEC Tarnów w ramach ostatniej kolejki 2 Pawłowski Sport Tarnowskiej Ligi Futsalu rozbiła drużynę Leskiw aż 8:1, z którą bezpośrednio walczyła o bezpieczne miejsce w tabeli. Wszystkie bramki padły dopiero w drugiej odsłonie tego spotkania ! Na listę strzelców

„Ostatnia prosta” – Akademia uniknie baraży?

/ 6 kwietnia 2011 08:12

Przed zawodnikami AF MPEC Tarnów długo wyczekiwany moment – zakończenie sezonu 2010/2011. W ramach ostatniej kolejki 2 Pawłowski Sport Tarnowskiej Ligi Futsalu przyjdzie zmierzyć się im z drużyną Leskiw. Pierwszy mecz tych ekip zakończył się porażką „Akademików” 3:6. Teraz podopieczni

Kapitan w roli bramkarza

/ 1 kwietnia 2011 17:58

W przedostatniej kolejce 2 Pawłowski Sport Tarnowskiej Ligi Futsalu mocno osłabiona kadrowo AF MPEC Tarnów zremisowała z Wro-Maxem 4:4, prowadząc do przerwy 4:0 ! Całe spotkanie w bramce z konieczności rozegrał kapitan „Akademików” – Marcin Gruszka i nie jest to

Koniec sezonu tuż tuż…

/ 29 marca 2011 10:47

W ostatni dzień marca o godz. 19:05 AF MPEC Tarnów podejmować będzie Wro-Max. Najbliższy rywal „Akademików” zajmuje wysokie 5 miejsce w tabeli 2 Pawłowski Sport Tarnowskiej Ligi Futsalu, gromadząc do tej pory 31 punktów. Wro-Max ma o co walczyć, bowiem

„Meldujemy wykonanie zadania”

/ 24 marca 2011 19:20

AF MPEC Tarnów po dobrym spotkaniu pokonuje rezerwy pierwszoligowego zespołu Lumaro II Novbud 2:1, rewanżując się tym samym za porażkę z rundy jesiennej. 2 TLF Pierwsza połowa tego pojedynku zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej Marcin Gruszka strzałem w okienko

Zrewanżować się rezerwom Lumaro

/ 23 marca 2011 15:58

Najbliższym rywalem AF MPEC Tarnów w rozgrywkach 2 Pawłowski Sport Tarnowskiej Ligi Futsalu będą rezerwy pierwszoligowego Lumaro, czyli Lumaro II Novbud, które zajmują  6 miejsce (27 pkt).  „Akademicy” będą mieli okazje zrewanżować się za porażkę 0:1 z poprzedniej rundy. Sytuacja

Pojedynek z wiceliderem 2 TLF

/ 17 marca 2011 11:59

Po Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-18, zawodników Akademii czeka jeszcze rywalizacja w 2 Pawłowski Sport Tarnowskiej Lidze Futsalu. Do końca sezonu pozostały bowiem raptem cztery kolejki. W ramach 19 rundy, AF MPEC Tarnów podejmować będzie wicelidera tabeli – Kapro Azoty. Faworytem